Розпочато розслідування масованого обстрілу нашої області.
За даними слідства, в ніч на 24 серпня російські військові здійснили артилерійський обстріл по Нікопольському району. Внаслідок ворожого обстрілу Марганця постраждало подружжя. У Нікополі та смт Червоногригорівці пошкоджено житлові будинки.
Також окупанти нанесли ракетний удар по Дніпровському району. Зайнялось поле з залишками пшениці, на місці утворилася вирва діаметром 15 метрів.
Крім того, 23 серпня 2022 року під ворожим вогнем опинилося с. Мар’янське Криворізького району, травмовано двох місцевих мешканців. Пошкоджено 16 житлових будинків, сільськогосподарську техніку.
Будь-які військові об’єкти на даних територіях відсутні.




Юлія Олександрова









