Окупанти продовжують ведення інформаційно-психологічних операцій, покликаних деморалізувати ЗСУ.
Так останнім часом Telegram-канали орків активно поширюють «документ», що нібито містить відомості про втрати, яких за час війни з ординцями зазнали українські військові. Зокрема, пропагандист зазначає про «загальні втрати – 131 014 осіб».
– Однак «документ» є фейковим, оскільки:
– у «документі» містяться помилки, не притаманні українському діловому мовленню;
– в «документі» міститься багато росіянізмів: «інформації О загиблих», «отриманих поранення», «числяться (щодо Збройних сил)»;
– згідно з правилами офіційного документообігу, штрих-код проставляють у центрі нижнього поля першої сторінки документа, наголошують у Telegram-каналі «Стоп Фейк Дніпро».
Тож вкотре закликаємо перевіряти підозрілі «документи». А також пам’ятати, що необачне поширення подібних фейків лише допомагає ворогу!

Лана Дніпренко









