Орки продовжують тероризувати Енергодар. Цього разу вони навмисно підпалили ліс на околиці міста. Внаслідок чергової провокації з боку агресора сталося коротке замикання. У підсумку Енергодар залишився без світла та води.
Деякі ЗМІ пишуть, що нібито Запорізьку АЕС зупинено. Проте офіційного підтвердження цьому немає.
Лана Дніпренко









