У Кам`янському чоловік присів відпочити на лавочці на зупинці громадського транспорту. Раптом до нього підійшов підліток та почав жорстоко бити. Після побиття хлопець забрав телефон чоловіка та втік.
Поліцейські затримали підозрюваного. Ним виявився 16-річний місцевий мешканець.
Наразі вирішується питання про обрання юнакові запобіжного заходу.
Юлія Олександрова









