Російські окупаційні війська атакували три райони – Нікопольський, Дніпровський та Криворізький.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Окупанти вкотре обстріляли Нікопольський район з «Градів» і важкої артилерії. У Червоногригорівській громаді внаслідок обстрілу сталася пожежа. Постраждала жінка 1972 року народження, вона в лікарні. Один житловий будинок зруйновано, ще понад десять будівель пошкоджено. Також зачепило мережі електро- і газопостачання»,-написав він.
Вдарили й по Нікополю: там пошкоджено близько двох десятків об‘єктів. Серед них – автовокзал, з десяток магазинів, бібліотека, кафе, нежитлові споруди, лінії електропостачання.
По Дніпровському і Криворізькому районах вдарили ракетами. Наслідки встановлюються.

Інші райони Дніпропетровщини – все спокійно.









