Про якість російської зброї, якою рашисти накривають Дніпропетровщину, розповіли надзвичайники області.
– Під час одного з обстрілів Нікопольського району боєприпас влучив в пожежну частину. Пробив дах, насмітив, вилетів на вулицю, та так і не розірвався. Боєприпас знешкодили та пустили на сміття, – повідомили у прес-службі ДСНС області.
Нагадаємо, вчора начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко закцентував увагу на фрагменті ракети, яку орки випустили по Марганцю. Виготовлено її було ще за радянських часів. Тож цілком зрозуміло, чому частина ворожих “подарунків” навіть не здетоновує, бо вони – нафталін й тільки здатні, що насмітити.

Лана Дніпренко








