Вранці 30 серпня окупанти обстріляла центральну частину Харкова з артилерії. За попередньою інформацією, зафіксовано вісім прильотів.
Про це повідомив мер міста Ігор Терехов.
-Досить великий квадрат. Поки що знаємо про пожежу в одному з найулюбленіших місць відпочинку харків’ян. Прилетіло і до ще одного місця відпочинку – вибиті вікна у навколишніх будинках, – написав він.
Попередньо відомо про 4 загиблих, 4 поранених.
Юлія Олександрова








