ЗСУ взяли під вогневий контроль усі транспортні артерії російських окупантів на Херсонщині.
Якщо українські захисники помічають рух на будь-якому з мостів чи переправ – одразу на це реагують.
Про це розповіла речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк.
-Ми тримаємо під вогневим контролем усі транспортні артерії, які ворог міг би навіть гіпотетично використати для підтягування резервів. А тому будь-який рух на цьому напрямку нами буде одразу припинений, – сказала Гуменюк.
На Херсонському напрямку ЗСУ за ніч ліквідували до 80 російських окупантів. Також українські захисники знищили до 60 одиниць військової техніки росіян.
Юлія Олександрова









