Верховний Суд України підтвердив вирок для мешканця Дніпропетровщини, якого визнали винним у зґвалтуванні пасинка.
Подія сталася восени 2019 року. Прокурори у суді довели, що чоловік розпивав спиртні напої зі своєю співмешканкою. Після чого скористався безпорадним станом 8-річного пасинка та зґвалтував дитину, повідомляє Офіс Генерального прокурора.
Своєї провини чоловік не визнав і наполягав на тому, що нічого подібного не робив. Однак, його визнали винним та засудили до 10 років позбавлення волі. Верховний Суд цей вирок підтвердив та залишив без змін.
Юлія Олександрова








