31 серпня до Дніпра приїхала родина переселенців. Батьки одразу не помітили, як на вокзалі зник їхній 11-річний син. Хлопчика терміново почали шукати.
Виявилося, що дитина пішла на залізничну станцію, де сіла на електричку.
У вагоні хлопчика без дорослих помітили правоохоронці.
Дитину повернули батькам. На щастя, з хлопчиком все добре.
Юлія Олександрова









