2 вересняв відбувся черговий обмін полоненими.
Додому повернулися 14 бійців ЗСУ, які перебували у ворожому полоні.
Про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Серед звільнених – десятеро з 58 окремої механізованої бригади (ОМБР) і четверо – з 30 ОМБР. Вони потрапили в полон окупаційних військ навесні цього року.
Бійці з 58 бригади пробули в полоні з 22 травня, а військові з 30 бригади – з 26 травня.
Зазначається, що серед звільнених воїнів є офіцер і військовий медик.
Процес обміну тривав 2 дні.
Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов повідомив, що питанням звільнення бійців “Азову” українські посадовці займаються щоденно. Данілов пояснив, що тема “азовців” затихла у публічному просторі на прохання людей, які займаються звільненням бійців з російського полону.

Юлія Олександрова









