4 вересня сили протиповітряної оборони Дніпропетровщини знищили російську ракету в районі Кривого Рогу.
Про це повідомляє у Фейсбуці повітряне командування “Схід”.
-Вчергове результативно спрацювала система ППО. В районі Кривого Рогу мінус одна рашистська ракета, — йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що це була крилата ракета Х-59, яку окупанти випустили з винищувача Су-35.
Юлія Олександрова









