В Україні поступово зростає захворюваність на COVID-19 та кількість госпіталізацій.
Наразі зафіксовано 11,5 тисяч хворих на коронавірусну хворобу, в лікарнях перебувають понад 3 тисяч пацієнтів.
Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.
-Ми спостерігаємо початок зростання захворюваності, і це початок осінньої хвилі, яка є базовою. Ми поступово реєструємо все більші відносні показники за кількістю хворих. Наприклад, за минулий тиждень це було 9,1 тисяч, зараз це 11,5 тисяч, у яких був діагностований COVID-19 і які захворіли. Це очікувано, вже третій рік поспіль у вересні відбувається підвищення рівня захворюваності на COVID-19, і спадати він почне в березні – квітні, а може, і на початку травня,- сказав Кузін.
Водночас головний державний санлікар наголосив, що зараз ключовим є показник госпіталізацій через коронавірусну хворобу, який також зростає.
Зараз близько 3,1 тис. пацієнтів впродовж тижня госпіталізуються з діагнозом COVID-19.
За словами Кузіна, також щотижня на 10-15% зростає і кількість тестувань на COVID-19.
Юлія Олександрова









