5 вересня чотири із шести представників команди інспекції МАГАТЕ завершили роботу на Запорізькій АЕС і покинули майданчик станції.
Очікується, що два експерти продовжать роботу на ЗАЕС на постійній основі.
Про це повідомляє Енергоатом.
Військові рф залишаються на майданчику ЗАЕС, а в машинних залах 1-го та 2-го блоків розташовані вантажівки зі зброєю та боєприпасами.

Юлія Олександрова









