Російські загарбники забороняють мешканцям Херсонської області перетинати річку Дніпро та обмежують їхнє пересування. За порушення цього наказу погрожують розстрілювати кожного.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
-Після інтенсивного обстрілу Силами оборони районів скупчення противника в Херсонській області, російські загарбники встановили заборону на пересування місцевих жителів. Зокрема, людям заборонено перетинати річку Дніпро як мостами, так і плавзасобами. У разі порушення заборони, окупанти загрожують відкривати вогонь на поразку, – йдеться у повідомленні.

Юлія Олександрова









