У Нікопольському районі поліцейські документують воєнні злочини рашистів. На місцях влучань працюють слідчо-оперативні групи та вибухотехніки. За попередньою інформацією внаслідок ворожих обстрілів громадяни не постраждали.
Задокументовано що 8 вересня зі сторони Енергодару орки вкотре обстріляли Нікополь. Там пошкоджено лінію електропередач, газопровід, приватні будівлі, господарські споруди.
Також напередодні під ворожим вогнем опинилася Марганецька громада. Попередньо повідомляється, що там пошкоджено підприємство, масштаби руйнувань з’ясовуються.



Лана Дніпренко









