Цифровий портал “Дія” тепер допоможе одружитися тим, хто прийшов до РАГСу без необхідних для реєстрації документів. Про це повідомив голова Мінцифри України Михайло Федоров.
– РАГСи підключили до низки цифрових документів у “Дії”. Тепер можна одружитися, навіть якщо забули паспорт вдома”, – йдеться у повідомленні.
У соцмережах вже кепкують з цього приводу. Мовляв, дівчата, це ваш шанс, адже у чоловіків відібрали ще одну відмовку.
Лана Дніпренко









