Аграрії нашої області почали сіяти озиму пшеницю. Зараз працюють у чотирьох районах, днями стануть до роботи по всій області.
Вже завершують висівати озимий ріпак. За кілька тижнів візьмуться за ячмінь.
Фермери кажуть, що наразі погода роботі сприяє. Сонячно, проте не спекотно. А завдяки серпневим дощам в землі достатньо вологи.
Під озимину запланували понад 700 тисяч гектарів полів – як і минулоріч.
Завершать посівну в середині жовтня.



Юлія Олександрова









