Військова адміністрація області показала нові фото зруйнованого центру Дніпра, куди потрапила сьогодні вночі ворожа ракета.
Наразі спецслужби продовжують працювати на території, яка постраждала від обстрілу.
Місцеві мешканці наводять лад у пошкоджених оселях та забивають фанерою вибиті вікна.
Комунальники змітають з тротуарів чисельні уламки скла від вибитих вікон.
Дніпровська волонтерка Надія Генке, яка мешкає неподалік епіцентру вибуху, розповіла у соцмережах, що вперше у житті побачила, як під час атаки у її вікнах на мить вигнулися склопакети – і повернулися назад.
Постраждалим містянам надають допомогу.







Юлія Олександрова









