У шахрайському call-центрі Кам’янського щоденно працювали до 20 операторів, які під різними приводами виманювали гроші у довірливих громадян.
Офіс шахраїв знаходився у нежитловому приміщенні та працював у закритому режимі. За допомогою телефонів та комп’ютерів, оператори центру щоденно здійснювали безліч телефонних дзвінків та ошукували людей.
У результаті обшуку в приміщенні центру були вилучені ноутбуки, мобільні телефони, комутатори, веб-камери та чорнові записи. Вся вилучена техніка направлена на експертизу.
Наразі триває досудове розслідування. Встановлюються всі причетні до незаконного бізнесу особи та загальна сума завданих людям збитків.


Лана Дніпренко









