Європейський Союз введе Україну у зону свого безкоштовного роумінгу. Це дозволить українцям по всьому ЄС та на батьківщині користуватися послугами своїх мобільних операторів та не платити за дзвінки з-за кордону.
Про це заявила голова Єврокомісії Урсула фонд дер Ляйєн.
-Ми дамо можливість Україні максимально використати її потенціал. Спираючись на успіх шляхів солідарності для забезпечення безперебійного доступу до єдиного ринку, – повідомила вона під час свого виступу 14 вересня, який транслювався у Twitter.
Українці матимуть такі ж можливості користуватися мобільним зв’язком, як і жителі країн ЄС. По-перше, це спростить комунікацію. По-друге, символічно дає можливість українцям наблизитись до повноцінної євроінтеграції.
Юлія Олександрова









