Станом на 10 годину спостерігається зниження рівня води на всіх затоплених ділянках у Кривому Розі.
Гарну звістку повідомив голова облради Микола Лукашук.
Він зазначив, що вороги гатили по дамбі Карачуновського водосховища, бо хотіли знищити українські понтонні мости та стримати контрнаступ наших військ на Херсонському напрямі. Такий висновок після вчорашніх «прильотів» по Кривому Рогу зробив американський «Інститут вивчення війни.
-Для тих, у кого на подвір‘ях досі вода – трохи терпіння.
Ремонтні роботи ведуться.
Все буде добре.
В Софіївській громаді вода вже є. Скоро буде в усіх.
Станом на 10 годину, після проведення ремонтних робіт спостерігається зниження рівня води на всіх затоплених ділянках.
Так в Центрально-Міському районі в парку Мершавцева максимальний рівень води був 190 см, нині – вже 172 см і продовжує зменшуватись, в районі ЮГОКу – був 200 см, нині – впав на 14 см. В інших районах міста та Криворізького району (наприклад в селах Латівка та Андріївка) рівень падіння води вже досягає 50 см. Вода уходить. Апокаліпсис відміняється, – написав очільник області.

Юлія Олександрова









