У Дніпрі поліцейські виявили водія громадського транспорту “під наркотиками”.
Кермувальника автобусу зупинили через технічні несправності транспортного засобу. Під час складання на нього адмінматеріалу, патрульні помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували чоловіку пройти медогляд у лікарні. Але той відмовився. Тож на нього склали ще один протокол.
– За керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів передбачена відповідальність — накладення штрафу у розмірі 17000 гривень або позбавлення права керування транспортними засобами на рік. Вчинення правопорушення повторно протягом року тягне накладення штрафу у розмірі 34000 гривень із позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу, – нагадали у Патрульній поліції області.

Лана Дніпренко









