Мешканців Зеленодольська та Малої Костромки попередили про гучну роботу ДСНС.
-Шановні жителі міста Зеленодольськ та села М.Костромка!
Сьогодні проводять піротехнічні заходи. Можливо почуєте вибухи. Не панікуйте. Працює ДСНС! – написав голова Зеленодольської громади Дмитро Невеселий.

Юлія Олександрова









