Добігає кінця 206 доба повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну. Рашисти продовжують вести війну проти мирного населення. Сьогодні вдень противник обстріляв два райони Дніпропетровщини. Як минув день в регіоні, доповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
– Ворог гатив зі ствольної артилерії по Марганецькій громаді. Там зруйновано 10 приватних житлових будинків, 6 господарчих споруд, дві автівки, газопровід та лінія електропередач. Люди не постраждали. Через обстріли частина м. Марганець залишилась без світла. Ремонтні бригади ДТЕКу та комунальних служб відпрацювали злагоджено. Електропостачання в місті вже відновлено, ще в частині Марганецької громади буде поновлено найближчим часом, – повідомив Микола Лукашук.
Надвечір були прильоти у Покровську громаду Синельниківського району. Масштаби руйнувань там з’ясовуються. Попередньо, є один постраждалий.
В інших районах Дніпропетровщини – тихо, підсумував очільник області.
Лана Дніпренко









