Тридцять будинків зруйновано, троє людей постраждало.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Двадцять снарядів «Граду» та ще майже десяток пострілів зі ствольної артилерії. Ворог вночі безжально гатив по Нікополю. Троє людей постраждало – 82 та 26-річні чоловіки та 49-річна жінка. Їх ушпиталено з уламковими пораненнями ніг. Через обстріли на території ринку сталася пожежа (горіло три кіоски), яку вже приборкали. Пошкоджено будівлю райдержадміністрації, шиномонтаж, кілька магазинів, перукарню та дитячий садок. Також – 25 багатоповерхівок, 5 приватних житлових будинків, 3 лінії електропередач, газопровід та автівки»,-написав він.
Зі ствольної артилерії били окупанти вночі й по Марганецькій громаді. Там без жертв.
В інших районах ніч минула без надзвичайних подій.
Радіаційний фон – в межах норми.
Вчора піротехніки області знищили бойову частину ракети «Р-500» від ЗРК «Іскандер», яку знайшли у с. Хорошево Іларіонівської громади. В смт. Слобожанське – протитанкову міну «ТМ-62», а в Кривому Розі – мінометну міну «ММ-120мм».

Якщо ви знайшли уламки снарядів, негайно повідомляйте поліцію чи ДСНС.









