Колишній начальник Ігренського виправного центру в Дніпропетровській області, допустив масштабне засмічення довкілля відходами виробництва.
Про це повідомляють у ДБР.
При виправному центрі працювало підприємство, яке виготовляло побутову хімію, твердопаливні брикети, дроти та іншу продукцію.
Відходи від виробництва підприємство скидало у незаконно викопаний котлован, який не був пристосованим для належного зберігання відходів.
Сума завданих екології збитків оцінюється у понад 34 млн. гривень.
Посадовця судитимуть за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.
Йому загрожує строк до 5 років.
Юлія Олександрова









