Протягом доби ворог неодноразово обстріляв із РСЗВ та ствольної артилерії Нікополь, Червоногригорівську та Марганецьку громади.
В ніч на 20 вересня ворог двічі обстріляв Нікополь з артилерії та РСЗВ, пошкоджень зазнали дві бази відпочинку.
Обійшлось без потерпілих.
Поліція проводить огляд місць обстрілів, збирає речові докази та фіксує наслідки ворожої атаки рф.


Юлія Олександрова









