Днями біля залізничної колії у Кам`янському було виявлено тіло чоловіка з вогнепальними пораненнями спини.
А поряд у кущах правоохоронці знайшли мисливську рушницю.
З’ясувалося, що загиблий – це 59-річний місцевий житель.
А вбив його 40-річний містянин.
Сталася така безглузда історія. Підозрюваний стояв на платформі, було вже темно. Раптом він побачив, як із-за гаражів вийшло двоє незнайомих чоловіків та пішли у його бік. Ймовірно містянин вирішив, що це грабіжники. Аби захиститися, він вистрілив з рушниці, яку мав при собі.
На жаль, куля влучила в одного із чоловіків.
Злякавшись відповідальності, він втік, викинувши по дорозі зброю.
Наразі стрілка затримали.
Юлія Олександрова









