Сьогодні ворог гатив ракетами та з «Градів» по нашій області. Мирним мешканцям завдано багато лиха.
Детально про ситуацію в області повідомив голова облради Микола Лукашук.
-В нас сьогодні був дуже важкий день.
Зі ствольної артилерії і «Градів» росіяни тричі обстріляли Нікопольський район, а саме Марганецьку та Червоногригорівську громади.
В Червоногригорівській ТГ ворожа атака забрала життя жінки 1959 року народження. Один чоловік дістав осколкове поранення грудної клітини і кінцівки, інформація щодо другого постраждалого з‘ясовується. В громаді пошкоджено будинок культури, приватні житлові будинки, господарчі споруди, водогін.
Окрім цього, пообіді окупанти двічі вгатили ракетами по Синельниківському району.
Пошкоджено одну будівлю та легкову автівку. Також поцілили по складському приміщенню сільськогосподарського підприємства, в якому зберігалося 1300 тонн зерна пшениці.
В усіх інших районах Дніпропетровщини день минув спокійно, – доповів він.



Юлія Олександрова









