У Дніпрі пацієнт викинувся з вікна лікарні № 16.
Це сталося у ніч проти 22 вересня. 59-річний чоловік стрибнув з вікна 5 поверху лікарні.
Внаслідок падіння пацієнт отримав травми, не сумісні із життям.

За словами медиків, чоловік був бездомним та лікувався у терапевтичному відділенні. Лікарі не знають, що могло стати причиною суїциду.
Юлія Олександрова









