Втомлених та знесилених «мандрівників» правоохоронці знайшли на одній із вулиць Синельникового.
Повідомлення про зникнення двох хлопчиків надійшло до поліції 23 вересня, приблизно о 21:22. Стурбована мати повідомила, що о 15-й годині її сини, 9- та 10-років, пішли гуляти та додому не повернулися.
Близько трьох годин вона намагалася знайти їх самостійно, але марно.
До пошуків дітей долучився кінолог із службовою собакою Тайсон. Упродовж всієї ночі правоохоронці намагалися знайти хлопчиків, та вранці на одній із вулиць міста поліцейські помітили «мандрівників».
Як з’ясувалося, під час прогулянки хлопці не помітили котра година, а потім не повернулися, бо думали, що їх будуть сварити батьки.
Діточок передали медикам. Наразі хлопці у безпеці.

Юлія Олександрова









