За даними слідства, в ніч на 26 вересня окупанти здійснили артилерійський обстріл з реактивних систем залпового вогню по Нікопольському району. Пошкоджено понад 40 житлових будинків, господарчі споруди, автомобілі містян, газопровід, лінії електропередач. У Марганці часткових руйнувань зазнали понад 20 домівок приватного сектору, газопровід, лінії електропередач. Крім цього, під ворожим вогнем опинилась Червоногригорівська та Мирівська громада. Пошкоджено житлові будинки, господарчі споруди.
Будь-які військові об’єкти на цих територіях відсутні.

Юлія Олександрова









