Дніпропетровська область у другу хвилю збору – додатково – задонатила трохи більше 56 тис грн.
Загалом же українці зібрали 5,6 млн на виробництво бандерпечей. Це нам дасть можливість забезпечити більше 10 тисяч наших воїнів, наших героїв на передовій не тільки теплом, але й можливістю сушити речі, готувати їжу. Вже перші бандерпечі пішли на передову.
За словами Артура Палатного, керівника «Української команди», бандерпечі виявилися дуже затребуваними на передовій. “Українська команда” отримує багато запитів на них з усіх регіонів, де тривають бойові дії.
Дякуємо всім, дорогі наші дінпропетровці, за те, що відгукуєтеся і вкладаєтеся в нашу спільну перемогу!









