Внаслідок нічних ворожих атак постраждали декілька районів міста. У тому числі, руйнувань зазнав автовокзал та прилегла територія, зокрема, місцевий ринок.
Багато дніпрян наразі госпіталізовано із пораненнями різних ступенів тяжкості.
Про це повідомив на своїй Фейсбук-сторінці мер Дніпра Борис Філатов.
-На місці трагедії працюють вже не лише рятувальники, поліція та комунальники, а й журналісти.
Звісно, є речі, які не варто навіть обговорювати.
Наприклад те, що внаслідок влучення ракет деякі тіла дефрагментовані та ідентифікувати їх складно.
Минулого разу вони розвалили Троїцький ринок, а цього разу – «барахолку» біля автовокзалу, куди я особисто іноді ходив купувати всякий мотлох.
Минулого разу вони влупили у приватний будинок у Рибальському, сьогодні – у селище в районі проспекту Металургів.
Жодних військових цілей, – написав міський голова.

Юлія Олександрова









