Рашисти затримали гендиректора ЗАЕС Ігора Мурашова вчора близько 16:00, коли чоловік повертався зі станції назад до Енергодару. Йому зав’язали очі та відвезли у невідомому напрямку.
Гендиректор ЗАЕС відповідає за ядерну та радіаційну безпеку станції. Тож його затримання створює небезпеку експлуатації ЗАЕС. Чергова провокація від противника.
У зв’язку із цим президент «Енергоатому» звернувся до окупантів із вимогою негайно відпустити чоловіка та припинити тероризувати співробітників станції. А також закликав гендиректора МАГАТЕ посприяти поверненню Мурашова з полону.

Лана Дніпренко









