Сьогодні на Дніпропетровщині видався спокійний день.
Гарну новину повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Сьогодні в нас було тихо. Протягом дня ворожих обстрілів території Дніпропетровщини не зафіксовано.
З вірою в ЗСУ, в Президента і в Україну. Наша земля буде вільною. Мирного вечора, – написав очільник області.
Юлія Олександрова









