У Дніпрі на пішохідному переході біля ТЦ “Вавілон” Suzuki збив 15-річну дівчинку.
За словами водія, потерпіла розмовляла по телефону та різко вибігла на зебру. Водій доклав усіх зусиль, аби загальмувати. На жаль, уникнути зіткнення не вдалось.
Дівчинку доправили до лікарні на Космічній. Деталі аварії з’ясовує слідчий.
Юлія Олександрова









