Окупанти били з «Градів» та важкої артилерії.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Ворожі обстріли територій Дніпропетровщини не припиняються. Окупанти продовжують бити з важкої артилерії по громадам нашої області. Нікопольщина знову відчула на собі російську агресію. Від учорашнього вечора і до ранку ворог кілька разів бив по Марганецькій громаді. Там пошкоджено приватний будинок, сонячну електространцію, два підприємства, одну автівку знищено»,-написав він.
В Нікополі після нічних обстрілів знищено три машини. Ще з десяток пошкоджено. Понівечено також приватний будинок, майстерню, агропідприємство, парковку, магазини, автобус, лінію електропередач.
Рятувальники загасили в громадах три пожежі, спричинені ворожими атаками. На щастя, без жертв.
В усіх інших районах Дніпропетровщини ніч минула мирно.
Радіаційний фон – в межах норми.












