Другий день поспіль росіяни тероризували Україну ракетами. Дніпропетровщина не стала виключенням.
Детально про ситуацію в області на вечір розповів голова облради Микола Лукашук.
-По нашій області ворог випустив 8 ракет. Половину з них перехопили і знищили сили ППО. Агресор атакував об‘єкти енергетичної інфраструктури у Кам‘янському та Павлоградському районах, є масштабні руйнування. Відповідні служби працюють над тим, аби ліквідувати наслідки обстрілів.
Окрім цього, вдень кілька разів поспіль окупаційні війська російської федерації завдали удари по Марганецькій громаді, що в Нікопольському районі. Били з важкої артилерії. Попередньо – без постраждалих, масштаби руйнувань з‘ясовуються.
В інших районах ворожих обстрілів не зафіксовано, – повідомив Лукашук.
Також він зазначив, що сьогодні рятувальники Дніпропетровщини знищили на території нашої області 4 вибухонебезпечні предмети. На території Херсонщини – 12 боєприпасів.
Юлія Олександрова









