На Нікополь випустив понад 100 снарядів.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Найдужче гатили по Нікополю. Поцілили по житловим будинкам. Поранено трьох людей: 32-річну маму з 6-річною донькою та ще одну жінку. Всі – у важкому стані в лікарні. Одну домівку зруйновано. Побито близько півсотні житлових будинків і господарських споруд, дитсадочки, школа, магазини, два підприємства, газогони та лінії електропередач»,-написав він.
Також окупанти вдарили по Мирівській і Марганецькій громадам. Попередньо – без жертв. Наслідки з‘ясовуються.
Щодо інших районів Дніпропетровщини – ніч без надзвичайних ситуацій.










