У Дніпрі створять університетську лікарню на базі багатопрофільної лікарні №1. Таке рішення прийняли у МОЗі.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Влітку ми мали певні дискусії з цього приводу, коли питання створення університетської лікарні торкнулося Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова. Я одразу звернувся до МОЗу з проханням розглянути можливість створення закладу саме на базі лікарні №1, оскільки це не потребувало б змін в мережі закладів охорони здоров’я у госпітальному окрузі нашої області.
Радий, що нас почули, – написав Лукашук.
Заклад не лише стане клінічною базою для підготовки студентів та інтернів, а й надаватиме спеціалізовану медичну допомогу, отримавши додаткове фінансування шляхом підписання договору з НСЗУ.
Юлія Олександрова









