Пообіді окупанти знову атакували одну з громад на Нікопольщині, повідомили в обласній військовій адміністрації.
– Ударили з РСЗВ по Червоногригорівській громаді. Попередньо, поранені троє людей. Усі у лікарні. Понівечені житлові будинки, – йдеться у повідомленні.
Лана Дніпренко









