На Запоріжжі, в тимчасово захопленому Енергодарі, пролунали вибухи в готелі, який облюбували окупанти.
Про це повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов.
-Ранком в неділю в Енергодарі знову було гучно. Повідомляють про приліт в готель “Аліса” і пошкодження закладу. Чи є постраждалі внаслідок цього обстрілу, наразі не відомо. Але точно можна сказати, що цей готель полюбляли використовувати окупанти та колаборанти, – розповів Орлов.
Юлія Олександрова









