Через неспроможність забезпечити нову хвилю мобілізованих необхідною амуніцією власного виробництва, рф починає використовувати іранське спорядження.
Про це повідомляє головне управління розвідки Міноборони.
Найближчим часом заплановано передачу армії рф 1500 бронежилетів та 1500 шоломів виробництва «Milad».
Відомо, що іранська амуніція вже знаходиться на російських складах.
Також влада Ірану планує відправити нову групу радників для надання допомоги зс рф у бойовому застосуванні нового типу БпЛА – «Arash-2» та іранських ракет класу «земля-земля». Їхні поставки планується розпочати вже найближчим часом.
Юлія Олександрова









