Міністерка реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук звернулася до українців, які поїхали від війни за кордон із закликом перезимувати там.
— Прошу не повертатися, нам потрібно пережити зиму. На жаль, мережі не витримають, ви бачите, що робить Росія. Якщо є можливість – залиштеся перезимувати за кордоном, — заявила міністерка реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
Лана Дніпренко









