Міноборони рф повідомило, що вчора знищило у Дніпрі (рашисти вперто продовжують називати наше місто Дніпропетровськом) «нафтосховище, яке постачало дизельне паливо угруповання військ на Донбасі».
Та усім, звісно, вже відомо, що насправді рашисти просто розбомбили АЗС та вбили безневинних молодих людей і ненароджену дитинку.
Юлія Олександрова









