У Дніпрі знешкодили злочинне угруповання, яке «курирував» кавказький «злодій в законі» з кримінального середовища рф.
Потужне кримінальне угруповання тероризувало громадян та вимагало з них гроші.
Насамперед, зловмисники обклали «даниною» представників малого та середнього бізнесу. У разі несплати грошей, вони застосовували до потерпілих психологічний тиск та погрози насильства, у тому числі близьких людей.
Встановлено, що до складу групи входило четверо місцевих жителів з кримінального середовища.
Їх діяльність контролював відомий «злодій в законі», який є вихідцем з Південного Кавказу. Використовуючи банду, кримінальник намагався поширити злочинний вплив на території Дніпропетровщини.
Під час обшуків за місцем проживання затриманих, правоохоронці виявили:
– майже млн грн готівки, отриманої злочинним шляхом,
– незареєстровані боєприпаси.
Наразі з усіма учасниками банди працюють слідчі.
повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.






Юлія Олександрова









