У Кривому Розі вандали обмалювали фарбою автомобілі захисників України.
Вони нанесли на автівки наших воїнів непристойні малюнки та написи.
Вандали навіть не зупинилися перед паплюженням машини з тяжким написом «200», а також зіпсували транспорт із гаслом «Героям Слава» та тризубом.
Повідомляється, що з машин нічого не вкрали. Напевно, якісь мерзотники вирішили просто «розважитися».
Наразі їх шукає поліція.




Юлія Олександрова









