У повітряному командуванні «Схід» повідомляють, що більшість ворожих ракет збито, але небезпека повторних ударів триває. Військові звертаються до мешканців із закликом не викладати фото й відео роботи нашої ППО.
-Нагадуємо, під час ракетного удару заборонено викладати фото й відео роботи нашої ППО! Більшість ворожих ракет збито, але небезпека повторних ударів триває. Зберігаємо спокій й довіряємо професіоналам, проте заходи безпеки не ігноруємо! – йдеться у повідомленні повітряного командування «Схід».
Юлія Олександрова









